شرایط نمایندگی آریاپرداز

۱۳۹۹/۲/۷
۰ نظر

برای نماینده شدن چه ویژگی هایی نیاز است :

نمایندگان آریاپرداز به دو شکل فعالیت مینمایند

بدون نیاز به دفتر کار : با وب سایتی که آریاپرداز برای شما راه اندازی میکند و آموزش هایی که در آریاپرداز میبینید قادر به ایجاد درآمد برای خودتان خواهید شد ,  آریاپرداز به شما آموزش میدهد تا بدون سرمایه خاصی ماهیانه بین 3 تا 10 میلیون تومان کسب درآمد کنید. نمایندگان در این حالت میتوانند ار دفتر و یا شعب آریاپرداز در سراسر کشور استفاده نمایند.

راه اندازی دفتر فروش : شما در این حالت علاوه بر وب سایت و آموزش ها میتوانید با راه اندازی دفتر فروش ماهیانه بین 5 تا 15 میلیون تومان کسب درآمد کنید , این رقم در شهرهای بزرگ قابل افزایش است و ما نمایندگانی با درآمد بیشتر هم داشتیم , شما در حالت دفتر فروش اقدام به بازاریابی با روش های آریاپرداز مینمایید و میزان فروش بالاتری را تجربه خواهید کرد. آریاپرداز همواره آموزش ها و حمایت های ویةزه ای برای نمایندگان در نظر دارد.

چرا نمایندگی آریاپرداز را خریداری کنم : نرم افزار های آریاپرداز دارای لیسانس حق استفاده میباشد , برای استفاده میبایست این لیسانس ها خریداری گردد , آریاپرداز برای نمایندگان خود شرایط خاصی را ایجاد میکند تا لیسانس مشتریان با تخفیف زیادی در اختیار نمایندگان قرار گیرد ( در این حالت نمایندگان سود اصلی فروش را برداشت میکنند ) علاوه بر سود زیاد , آریاپرداز مشتریانی که سرویس از شما خریداری نموده اند را پشتیبانی مینماید , این باعث میشود نمایندگان نگرانی بابت پشتیبانی و خدمات پس از فروش نداشته باشند و تمام موارد نگهداری مشتری توسط آریاپرداز انجام گردد .

چه مدارکی برای نمایندگی نیاز است : چنانچه شما روش اول ( بدون دفتر کار ) را انتخاب نمایید , تصویر کارت ملی و شناسنامه به همراه مدارک احراز محل سکونت به همراه فیش پرداخت حق نمایندگی و قرارداد نمایندگی  بین شما و آریاپرداز کفایت میکند

روش دفتر کار : برای نمایندگی دفتر کار شما میبایست , علاوه بر موارد فوق کپی اجاره نامه یا سند ملک اداری که قرار است به عنوان دفتر نمایندگی فعالیت نماید را برای آریاپرداز ارسال نمایید. دفتر شما به عنوان دفتر فروش آریاپرداز در وب سایت آریاپرداز درج میگردد. در این روش امکان قرار گرفتن نم

آموزش ها چگونه است : تمامی نمایندگان ملزم به طی دوره آموزشی میباشند , این آموزش ها در 3 جلسه چهار ساعته با محوریت آشنایی با محصولات و خدمات آریاپرداز و شیوه های بازاریابی و تجارت الکترونیک میباشد , بعد از پایان دوره آموزشی نمایندگان یک لوح نمایندگی از آریاپرداز دریافت مینمایند و مجاز به فعالیت میباشند . هر سال آریا پرداز برای نمایندگان 2 ایونت آموزشی برگزار میکند که با آخرین رویداد ها و روش های تجارت الکترونیک آشنا شوند.

چنانچه سوالات بیشتری دارید میتوانید با شماره 02166007961 و 02144874626 تماس حاصل نمایید.

۰ نظر داده شده
دیدگاه خود را بنویسید