آریاپرداز دارای نماد اعتماد دوستاره , با اطمینان خرید کنید

تماس با ما : 02144874626 - 02166007961

با سلام و عرض ادب خدمت شما بازدید کننده گرامی , از اینکه بر ما منت گذاشته و از سایت ما بازدید میکنید با جان و دل سپاسگذاریم. شما به دنبال رفع یک نیاز به سایت ما مراجعه نموده اید و ما صادقانه موارد مختلفی که تجربه کرده ایم را در اختیار شما قرار میدهیم. ارادتمند شما (بهزاد محمدی) مدیر گروه نرم افزاری آریا پرداز


نرم افزار باشگاه مشتریان نسخه پزشکی

قصد دارید برای یک کلینیک یا مطب باشگاه مشتریان راه اندازی کنید ؟ این یک تصمیم عاقلانه و هوشمندانه است , لازم است به اطلاعتون برسونیم باشگاه مشتریان ابتدا توسط پزشکان در ایران پذیرفته شد و مورد استفاده قرار گرفت و مجموعه آریا پرداز به عنوان یک ارائه دهنده نرم افزار باشگاه مشتریان با پزشکان زیادی همکاری نموده, راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک های پوست مو , باشگاه مراجعه کنندگان کلینیک های دندانپزشکی , داروخانه و آزمایشگاه های زیادی از نرم افزار باشگاه مشتریان پزشکی آریا پرداز استفاده میکنند. ما افتخار راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک پوست و مو تندیس ( دکتر قلی زاده ), راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک پوست مو آتیه (دکتر داریوش دائر) , راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک پوست و مو بهرویان ,راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک پوست و مو آذین , راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک پوست و مو خانه سفید , راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک پوست و مو گلبرگ , راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک پوست و مو دکتر فشارکی , راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک پوست و مو تصویر جوانی , راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک دندانپزشکی ماد , راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک دندانپزشکی دکتر رستمیان , راه اندازی باشگاه مشتریان کلینیک دندانپزشکی آسمان , داروخانه سبحان , داروخانه دکتر شاه حسینی , داروخانه دکتر حشکوایی , آزمایشگاه عماد و خیلی از مراکز و مطب های پزشکی را در کارنامه خود داریم . به شما اطمینان میدهیم بهترین گزینه برای راه اندازی باشگاه مشتریان در حوزه پزشکی هستیم.

نرم افزار باشگاه مشتریان آریا پرداز چه امکاناتی دارد و گروه آریا پرداز چه خدماتی را در اختیار شما قرار میدهد.

1- دسته بندی مشتریان بر اساس گروه : (توضیحات) مشتری که یک بار در ماه از شما خرید میکند جایگاه برنزی دارد و مشتری که در هفته یکبار از شما خرید میکند جایگاهی نقره ای باید داشته باشد , این تمایز بین مشتریان باعث رضایمندی مشتریان وفادار و از سوی دیگر باعث تحرک مشتریان برای به دست آوردن رتبه و جایگاه بالاتر جهت دریافت تخفیفات بیشتر میگردد. گروه بندی شامل ارتقا خودکار مشتریان بر اساس خرید و یا دفعات مراجعه بیشتر میباشد. ( وقتی اجرا میشه بی نظیره )

2- اختصاص امتیاز , تخفیف یا اعتبار بر اساس نوع خرید: ( کالا یا خدمات ) و جایگاه مشتری در گروه . (توضیحات) مشتری از شما 100 هزار تومان خرید نموده , نرم افزار به صورت اتوماتیک کارت و یا حساب کاربری مشتری مبلغ 10 هزار تومان شارژ میکند تا مشتری از اعتبار به دست آمده در خرید های بعدی استفاده نماید. ین عمل باعث میشود مشتری برای خرید های بعدی باز هم به شما مراجعه نماید.وقتی شما این اعتبار را در قالب تخفیف برای خرید بعدی به مشتری میدهید یک اتفق جالب دیگر هم میافتد *** مشتری شما در مقابل تبلیغات رقبا ایمن میشود *** همانند یک واکسن , غالبا تبلیغات بر مبنای تخفیف میباشد و مشتری شما در مواجه با تبلیغات رقبا به خودش میگوید من که تخفیف خودم را از شما به صورت دائمی دریافت میکنم چر بید ریسک کنم و برای یک بار تخفیف به جای دیگری مراجعه کنم !!!!

3- کارت هدیه : بیایید دایره ارتباطی مشتریان را حالا هدف قرار بدهیم  ما مشتریان وفادار به خود را تبدیل به سفرای تبلیغاتی میکنیم , با کارت های هدیه میتوانیم از این دایره ارتباطی استفاده کنیم , بدون آنکه از آنها درخواست کنیم برای ما تبلیغ کنند مشتریان خود را وادار به تبلیغ میکنیم , کافیست به هر مشتری 2 کارت هدیه با مبلغی هدیه بدهیم **( این مبلغ هدیه همان تخفیفی است که قرار بود در انتهای خرید به مشتری بدهید , تفاوت اینجاست که شما اول به مشتری خود این مبلغ را به عنوان هدیه میدهید )**, خود مشتریان اقدام به توضیح این کارت های هدیه در بین دوستان , خانواده و همکارانشون میکنند و تبلیغ خوب بودن شما را انجام میدهند , آنها به اطرافیان خود میگویند که شما یک مجموعه خوب هستید و اگر به کالا و یا خدماتی که شما عرضه میکنید نیاز دارند با این کارت های هدیه به شما مراجعه کنند. حال هر فردی که کارت هدیه را در اختیار دارد به شما مراجعه میکند , حتی شده برای یکبار !!!!!

4- ارسال پیامک : ممکن است شما فراموش کنید از مشتری خود بابت خریدش تشکر کنید!! نرم افزار باشگاه مشتریان آریا پرداز این پیام تشکر را بعد از خرید از طرف شما به مشتری ارسال میکند و از میزان اعتبار به دست آمده باخبرش میکند , همچنین روز تولد مشتری یک پیامک تبریک تولد برایش ارسال میکند و حتی اگر شما یک برای روز تولدش هدیه ای برایش در نظر گرفته باشید , آگاهش میکند *** هدف ما ایجاد حس متفاوت بودن است *** این نرم افزار به مشتریان شما توجه میکند.

5- گزارش گیری : به زبانی خیلی ساده به شما میگوید امروز چه میزان فروش داشته اید  , آیا فروش امروز شما از دیروز بیشتر بوده , نرم افزار به شما میگوید یک شنبه ها فروش شما کاهش میباید و باید به فکر راه حلی برای روزهای یکشنبه باشیم , این گزارش گیری ها به شما کمک میکند تا بدانید مشتریان شما از کدام مناطق به شما مراجعه میکنند , چه کالاها و خدمات شما بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد و کدام کالاها محبوبیت کمتری دارند , چه چیزی بهتر از این

 6- روز های هفته : روزهای هفته خودتون رو ارزش گذاری کنید , حالا که متوجه شدیم یک شنبه ها فروش کمتری داریم بیاییم یک شنبه ها رو با ارزش کنیم , این نرم افزار باشگاه مشتریان آریا پرداز است که این قابلیت رو به شما میدهد , فقط کافی است تا سفارش بدید و باشگاه مشتریان خودتون رو راه اندازی کنید

7- ده ها قابلیت سری و محرمانه دیگر هم وجود دارد که به دلیل عدم وجود قانون کپی رایت نمیتوانیم به شما بگوییم , ولی اگر شما نرم افزار باشگاه مشتریان ما را خریداری کنید آنها را مشاهده میکنید و میتوانید از این امکانات استفاده کنید و در قسمت آموزش ها نحوه کار کردن با آن را فرا بگیرید .

8- آپدیت ها و امنیت اطلاعات : نرم افزار باشگاه مشتریان آریا پرداز به صورت دوره ای آپدیت میشود و امکانات جدید بر روی آن به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد , از لحاظ امنیت هم نگران نباشید اگر لازم باشد ما با شما قرارداد محرمانگی اطلاعات میبندیم , ما به خود و کاری که انجام میدهیم ایمان داریم.

9- به تمام خریداران نرم افزار باشگاه مشتریان یک سرویس کامل آموزش باشگاه مشتریان و نحوه پلن نمودن کسب و کار به رایگان اهدا میگردد. این حق مشتریان ماست که از تجربیات ما استفاده کنند و کسب و کاری موفق داشته باشند . ما همیشه کنار شما هستیم و به بودن کنار شما افتخار میکنیم.

 برای خری نرم فزار کافیست فرم زیر را تکمیلی نماید , قیمت نرم افزار باشگاه مشتریان تحت وب آریا پرداز نسخه پزشکی با تخفیف دوره ای یک میلیون دویست هزار تومان میباشد که بعد از تکمیل فرم میتوانید به صورت اینترنتی پرداخت نمایید و نرم افزار برای شما فعال گردد.

در کنار نرم افزار میتوانید کارت مغناطیسی باشگاه مشتریان و دستگاه کارتخوان را نیز به صورت آنلاین سفارش دهید.

این گزینه اجباری است
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
0 {ریال}
این نسخه نرم افزار دارای گارانتی برگشت وجه ( مهلت تست 72 ساعته ) میباشد. درصورت عدم رضایت در مدت زمان تعیین شده وجه پرداختی عودت داده میشود.
ورودی نامعتبر